Ďalšie aktuality

UCM vo svete: Kolegovia z Fakulty masmediálnej komunikácie sú na mobilite na univerzite v Bangkoku
Pedagógovia z Fakulty masmediálnej komunikácie absolvovali zahraničnú mobilitu na Shinawatra University v Bangkoku. Ide o súkromnú univerzitu v Thajsku.
čítať viac
UCM na návšteve honorárneho konzula v Barcelone
Dňa 29.4.2024 kolegyne z Oddelenia medzinárodných vzťahov a z rektorátu UCM, Mgr. Nikoleta Vanková, MBA. a Mgr. Dominika Vrbovská navštívili španielsku univerzitu Universitat Abat Oliba CEU v Barcelone za účelom za účelom propagácie študijných programov UCM a dohodnutia náleži...
čítať viac
Zasadnutie Vedeckej rady UCM v Trnave
Dňa 25. apríla 2024 sa konalo zasadnutie Vedeckej rady Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Na zasadnutí Vedeckej rady UCM v Trnave, bol, okrem iných bodov programu zasadnutia, odovzdaný menovací dekrét na nového člena VR UCM, prof. RNDr. Petrovi Chrastinovi, PhD. z Filozofickej...
čítať viac
Oznámenie o konaní habilitačných prednášok
Predseda Vedeckej rady Fakulty sociálnych vied UCM oznamuje, že dňa 02. 05. 2024 o 13.00 hod. a 03. 05. 2024 o 9.00 hod. sa na Bučianskej 4/A, miestnosť BU 1 sa uskutočnia habilitačné prednášky a obhajoby habilitačných prác PhDr. Richarda Brixa, PhD. a PhDr. Ing. Václava Kupca, Ph.D.
čítať viac
Ocenili sme najlepších študentov a študentky
Aktivita a tvrdá práca nášho študentstva na UCM neostala bez povšimnutia ani tento akademický rok. Gaudeamus 2023 pozná svojich víťazov.
čítať viac
UCM je hrdým partnerom najväčšej česko-slovenskej evidence-based konferencii o výžive, zdraví a fitness
Fitclan a Institut Moderní výživy spájajú sily, aby ti naservírovali česko-slovenskú evidence-based konferenciu o výžive, zdraví a fitness. Najväčší event tohto druhu na Slovensku ti aj vďaka UCM prinášame už túto sobotu!
čítať viac
Opäť sme získali zelený certifikát
Organizácia SEWA udelila našej univerzite zelený certifikát za zabezpečenie ekologickej recyklácie a spracovania elektroodpadu a prenosných batérií a akumulátorov v roku 2023 prostredníctvom organizácie zodpovednosti výrobcov SEWA, a.s.
čítať viac
UCM organizuje ďalší ročník nočného behu Trnavou. Univerzita ním tentokrát podporí Slovenský zväz telesne...
Benefičný beh UCM Night Run organizovaný v spolupráci s mestom Trnava a generálnym partnerom Cukrovar sa uskutoční už 23. apríla o 20.00 na Trojičnom námestí.
čítať viac